Kalendarz
Rok szkolny 2016/2017

Kalendarz

Zobacz
Plan lekcji
Rok szkolny 2016/2017

Plan lekcji

Zobacz

Nowy Plan Lekcji

27/01

Dostępny jest nowy plan lekcji obowiązujący od 30.01.2017r.

Czytaj więcej

Informacja

05/01

W dniu 30.01.2017r. o godz.16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami ( wywiadówka).

Czytaj więcej

Informacja

24/11

W dniu 12.12.2016r. w godz.16.00-18.00 odbędą się zebrania indywidualne z rodzicami.

Czytaj więcej

Informacja

26/10

W dniu 7 listopada 2016r. o godz.16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Czytaj więcej

Muzeum na Kółkach

19/09

Poddębice w dniach 20-22 września będą gościły wystawę edukacyjną, prezentowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich

Czytaj więcej

Informacja

12/09

Zebranie z rodzicami odbędzie się 26 września 2016r.(poniedziałek) o godz. 16.00

Czytaj więcej
Rzecznik Praw Ucznia
Rzecznik praw ucznia (nauczyciel) - Jarosław Kucharski

Rzecznik praw ucznia (uczeń) - Antek Frącek
Samorząd Szkolny
Przewodniczący - Wiktoria Nowak

Zastępca przewodniczącego - Angelika Janiak

Sekcja propagandowa - Wiktoria Linke, Karolina Jabłońska, Kinga Kądziela, Ola Snopek

Sekcja porządkowa - Antek Frącek, Aleksandra Pietrzak, Natalia Osińska, Natalia Grudniak

Sekcja redakcyjna - Paulina Osmulska, Klaudia Krasnodębska, Ewelina Szczodrowska, Dalia Hnedi

Sekcja kroniki szkolnej - Karolina Wilk, Kornelia Makowska, Karolina Marszałek, Ewelina Szczodrowska

Sekcja ds. nagłośnienia - Arkadiusz Wieczorek, Adam Łazarczyk

Opiekunowie: - Beata Michalska, Elżbieta Dębiec, Magdalena Księżak
Kadra Gimnazjum
Dyrektor - Andrzej Kierepa

Andrzejewska Agnieszka fizyka
Bażantowicz Aneta matematyka
Bednarek Beata język polski
Bienias Jacek fizyka
Borowska Dorota matematyka
Dominowska Anna matematyka
Górecka Maria biblioteka
Jankowska Małgorzata język polski
Jankowski Maciej W-F
Jędrzejczak Beata chemia
Jeziorek Agnieszka muzyka
Kabacińska Iwona geografia
Kacprzak Jolanta W-F
Kaczanowski Sławomir W-F
Kaliszka Kamila plastyka
Kałużniak Artur informatyka
Kaźmierczak Anna biologia
Krysiak Emilia język polski
Księżak Magdalena język angielski
Kucharski Jarosław W-F
Kucińska-Antoniak Agnieszka historia, WOS
Kurczewska-Pucek Katarzyna historia, WOS
Kurowska Jolanta historia, WOS
Lefik Magdalena geografia
Łazarczyk Ewa świetlica
Malczuk Paweł język angielski
Matusiak Agnieszka religia
Michalska Beata chemia, biologia
Miśkiewicz Barbara pedagog szkolny
Murawiak Mariusz W-F
Olejniczak Anna matematyka
Organek Lilla język polski
Pigłowska Anna język niemiecki
Płoszyński Krzysztof matematyka, informatyka
Rakowska Magdalena język niemiecki
Sęczkowska Dorota język polski
Skolasa Joanna język angielski
Trojanowska Barbara historia, WOS
Zydorczyk Jadwiga technika