Plan lekcji
Rok szkolny 2017/2018

Plan lekcji

Zobacz
Kalendarz
Rok szkolny 2017/2018

Kalendarz

Zobacz

Zmiana planu od 12.02.2018r.

11/02

Od 12 lutego 2018r. obowiązuje nowy plan lekcji. Dostępny jest w dzienniku elektronicznym.

Czytaj więcej

26.01.2018r. Konsultacje z doradcą zawodowym

14/01

Konsultacje w ramach doradztwa edukacyjno – zawodowego dla uczniów klas trzecich zaplanowano na 26 stycznia (piątek)

Czytaj więcej

Próbny egzamin gimnazjalny

14/01

W dniach 17-19 stycznia 2018r. (4,5,6 godz. lekc.) odbędą się próbne egzaminy dla uczniów klas III-ich: 17.01 (środa)

Czytaj więcej

Wywiadówka

14/01

W dniu 25 stycznia 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się: – zebranie ogólne rodziców uczniów klas III-ich z doradcą

Czytaj więcej

18.12.2017r. - SPOTKANIA Z RODZICAMI

12/12

18 grudnia 2017r.odbędą się indywidualne spotkania z rodzicami, podczas których wychowawcy przekażą informacje o przewidywanych

Czytaj więcej

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

30/10

Dzień 2.11.2017r. (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Czytaj więcej
Rzecznik Praw Ucznia
Rzecznik praw ucznia (nauczyciel) Agnieszka Andrzejewska

Rzecznik praw ucznia (uczeń) Jakub Sońda
Samorząd Szkolny
Przewodnicząca - Anna Mikołajczyk

Zastępca przewodniczącej - Weronika Torzewska

Fotoreporter - Julia Klimkowska

Sekcja porządkowa - Igor Bienias, Weronika Jałkiewicz, Aleksander Kochanowski, Aleksandra Księżak, Norbert Leśniewicz, Joanna Naporowska, Dawid Olejnik, Zuzanna Pucek, Bartek Rzepecki, Weronika Ratajczyk, Patrycja Stolarek, Hanna Traczyk,

Sekcja redakcyjna - Wiktoria Frontczak, Agata Krawczyk, Izabela Płoszyńska

Sekcja kroniki szkolnej Anna Mikołajczyk, Magdalena Orczykowska, Weronika Torzewska

Sekcja ds. nagłośnienia - Jakub Sońda, Filip Kwiatkowski, Wiktor Gogulski,

Opiekunowie: - Magdalena Księżak, Ewa Łazarczyk
Kadra Gimnazjum
Dyrektor - Andrzej Kierepa

Andrzejewska Agnieszka fizyka
Bażantowicz Aneta matematyka
Bienias Jacek fizyka
Borowska Dorota matematyka
Górecka Maria biblioteka
Jankowska Małgorzata język polski
Jankowski Maciej W-F
Jędrzejczak Beata chemia
Jeziorek Agnieszka muzyka
Kabacińska Iwona geografia
Kaczanowski Sławomir W-F
Kaliszka Kamila plastyka
Kałużniak Artur informatyka
Kaźmierczak Anna biologia
Krysiak Emilia język polski
Księżak Magdalena język angielski
Kucińska-Antoniak Agnieszka historia
Kurczewska-Pucek Katarzyna historia, WOS
Kurowska Jolanta historia, WOS
Kwolek Grzegorz religia
Kowalczyk Piotr informatyka
Lefik Magdalena W-F
Łazarczyk Ewa świetlica
Malczuk Paweł język angielski
Miśkiewicz Barbara pedagog szkolny
Olejniczak Anna matematyka
Organek Lilla język polski
Pigłowska Anna język niemiecki
Rakowska Magdalena język niemiecki
Stefanek Lech religia
Trojanowska Barbara historia, WOS
Zydorczyk Jadwiga technika